Kommunal Tandpleje
Kommunal Tandpleje i Varde er en offentlig tandklinik, der tilbyder tandplejeservices til borgere i kommunen. Stedet er beliggende i Varde og er en del af den kommunale sundhedsservice. Her får borgere adgang til professionel tandbehandling og mundehygiejne inden for det offentlige system.
Varde, Region Syddanmark
Contact details
- Address
- Varde, Region Syddanmark 6800
Approximate location — contact the provider to confirm.
- Phone
- +4579948600
Tillidssignaler
- Licens: registered
- Sprog: Danish
Ofte stillede spørgsmål
Where is Kommunal Tandpleje located?
Kommunal Tandpleje is located at Varde, Region Syddanmark 6800.
How do I contact Kommunal Tandpleje?
You can reach Kommunal Tandpleje by phone at +4579948600.
Har du brugt Kommunal Tandpleje?
Del din oplevelse for at hjælpe andre familier med at træffe bedre plejevalg.
Skriv en anmeldelseLeverandører i nærheden
- Alpha Frøstrupskovvej
- Alpha Frøstrupskovvej
- Bo- og rehabiliteringscenter Lunden
- Bo- og rehabiliteringscenter Lunden
- CFS-Demens
Mere pleje i Varde
Se alle leverandører i Varde, Region Syddanmark →Relaterede sider
How we research and verify this information
Our team compiles this listing from public records and provider data, and reviews it against authoritative sources.