Huset ved Skoven

Huset ved Skoven er et plejested beliggende i Kalundborg og tilbyder boligforhold for ældre mennesker i Danmark. Stedet er kendt for sin naturlige placering og skaber rammer for dagligdag tæt på skoven. Her arbejdes der med at give beboerne en tryg og værdifuld hverdag med fokus på deres velbefindende.

Kalundborg, Region Sjaelland

Call +4559110011

Contact details

Address
Kalundborg, Region Sjaelland 4400

Approximate location — contact the provider to confirm.

Phone
+4559110011

Plejetyper: Plejebolig

Tillidssignaler

Ofte stillede spørgsmål

Where is Huset ved Skoven located?

Huset ved Skoven is located at Kalundborg, Region Sjaelland 4400.

How do I contact Huset ved Skoven?

You can reach Huset ved Skoven by phone at +4559110011.

Har du brugt Huset ved Skoven?

Del din oplevelse for at hjælpe andre familier med at træffe bedre plejevalg.

Skriv en anmeldelse

Leverandører i nærheden

Mere pleje i Kalundborg

Se alle leverandører i Kalundborg, Region Sjaelland →

Relaterede sider

Se fuld profil

How we research and verify this information

Our team compiles this listing from public records and provider data, and reviews it against authoritative sources.