Handicap og psykiatrimyndighed, Helsingør kommune

Handicap og psykiatrimyndighed under Helsingør kommune er en offentlig myndighed beliggende i Helsingør i Region Hovedstaden. Myndigheden varetager opgaver inden for handicap- og psykiatripleje og tilbyder service til borgere med behov for støtte og behandling. Som en kommunal instans arbejder de med at sikre, at borgere med handicap og psykiatriske behov får den nødvendige hjælp og vejledning efter gældende lovgivning.

Helsingør, Region Hovedstaden

Call +4525313145

Contact details

Address
Helsingør, Region Hovedstaden 3000

Approximate location — contact the provider to confirm.

Phone
+4525313145

Tillidssignaler

Ofte stillede spørgsmål

Where is Handicap og psykiatrimyndighed, Helsingør kommune located?

Handicap og psykiatrimyndighed, Helsingør kommune is located at Helsingør, Region Hovedstaden 3000.

How do I contact Handicap og psykiatrimyndighed, Helsingør kommune?

You can reach Handicap og psykiatrimyndighed, Helsingør kommune by phone at +4525313145.

Har du brugt Handicap og psykiatrimyndighed, Helsingør kommune?

Del din oplevelse for at hjælpe andre familier med at træffe bedre plejevalg.

Skriv en anmeldelse

Leverandører i nærheden

Mere pleje i Helsingør

Se alle leverandører i Helsingør, Region Hovedstaden →

Relaterede sider

Se fuld profil

How we research and verify this information

Our team compiles this listing from public records and provider data, and reviews it against authoritative sources.