Demensplejecenter Stevnshøj

Demensplejecenter Stevnshøj er et specialiseret plejested beliggende i Store Heddinge, der tilbyder omsorg og dagligdag for mennesker med demens. Stedet fokuserer på at skabe et trygt og værdigt miljø, hvor beboerne kan få den nødvendige pleje og aktiviteter tilpasset deres behov. Med sit fokus på demenspleje arbejder centret for at bevare livskvaliteten og skabe meningsfulde oplevelser for hver enkelt beboer.

Store Heddinge, Region Sjaelland

Call +4556575111

Contact details

Address
Store Heddinge, Region Sjaelland 4660

Approximate location — contact the provider to confirm.

Phone
+4556575111

Photos

Demensplejecenter Stevnshøj - Demenspleje in Store Heddinge, Region Sjaelland photo 1
Demensplejecenter Stevnshøj - Demenspleje in Store Heddinge, Region Sjaelland photo 2
Demensplejecenter Stevnshøj - Demenspleje in Store Heddinge, Region Sjaelland photo 3
Demensplejecenter Stevnshøj - Demenspleje in Store Heddinge, Region Sjaelland photo 4

Plejetyper: Demenspleje

Tillidssignaler

Besøg hjemmeside

Ofte stillede spørgsmål

Where is Demensplejecenter Stevnshøj located?

Demensplejecenter Stevnshøj is located at Store Heddinge, Region Sjaelland 4660.

How do I contact Demensplejecenter Stevnshøj?

You can reach Demensplejecenter Stevnshøj by phone at +4556575111.

Har du brugt Demensplejecenter Stevnshøj?

Del din oplevelse for at hjælpe andre familier med at træffe bedre plejevalg.

Skriv en anmeldelse

Leverandører i nærheden

Mere pleje i Store Heddinge

Se alle leverandører i Store Heddinge, Region Sjaelland →

Relaterede sider

Se fuld profil

How we research and verify this information

Our team compiles this listing from public records and provider data, and reviews it against authoritative sources.