Bofællesskabet Kernehuset
Bofællesskabet Kernehuset er et plejested beliggende i Årslev, der tilbyder et trygt og struktureret miljø for beboerne. Stedet er indrettet med fokus på fællesskab og daglig støtte, hvor beboerne kan få hjælp til deres daglige gøremål og sociale aktiviteter. Kernehuset er designet til at skabe et hjemligt og inkluderende forhold blandt beboerne og medarbejderne.
Årslev, Region Syddanmark
Contact details
- Address
- Årslev, Region Syddanmark 5792
Approximate location — contact the provider to confirm.
- Phone
- +4572530664
Plejetyper: Plejebolig
Tillidssignaler
- Licens: registered
- Sprog: Danish
Ofte stillede spørgsmål
Where is Bofællesskabet Kernehuset located?
Bofællesskabet Kernehuset is located at Årslev, Region Syddanmark 5792.
How do I contact Bofællesskabet Kernehuset?
You can reach Bofællesskabet Kernehuset by phone at +4572530664.
Har du brugt Bofællesskabet Kernehuset?
Del din oplevelse for at hjælpe andre familier med at træffe bedre plejevalg.
Skriv en anmeldelseMere pleje i Årslev
Se alle leverandører i Årslev, Region Syddanmark →Relaterede sider
How we research and verify this information
Our team compiles this listing from public records and provider data, and reviews it against authoritative sources.