Attendo Klædebo

Plejecenter Klædebo i Hørsholm, som tilbyder boligplaceringer og dagligdags omsorg for ældre borgere.

Hørsholm, Region Hovedstaden

Call +4526759595

Contact details

Address
Hørsholm, Region Hovedstaden 2970

Approximate location — contact the provider to confirm.

Phone
+4526759595

Photos

Attendo Klædebo - Plejebolig in Hørsholm, Region Hovedstaden photo 1
Attendo Klædebo - Plejebolig in Hørsholm, Region Hovedstaden photo 2
Attendo Klædebo - Plejebolig in Hørsholm, Region Hovedstaden photo 3
Attendo Klædebo - Plejebolig in Hørsholm, Region Hovedstaden photo 4
Attendo Klædebo - Plejebolig in Hørsholm, Region Hovedstaden photo 5
Attendo Klædebo - Plejebolig in Hørsholm, Region Hovedstaden photo 6

Plejetyper: Plejebolig

Tillidssignaler

Besøg hjemmeside

Ofte stillede spørgsmål

Where is Attendo Klædebo located?

Attendo Klædebo is located at Hørsholm, Region Hovedstaden 2970.

How do I contact Attendo Klædebo?

You can reach Attendo Klædebo by phone at +4526759595.

Har du brugt Attendo Klædebo?

Del din oplevelse for at hjælpe andre familier med at træffe bedre plejevalg.

Skriv en anmeldelse

Leverandører i nærheden

Mere pleje i Hørsholm

Se alle leverandører i Hørsholm, Region Hovedstaden →

Relaterede sider

Se fuld profil

How we research and verify this information

Our team compiles this listing from public records and provider data, and reviews it against authoritative sources.